()

فرق پنجره‌های آلومینیومی و UPVC چیست؟

آیا به دنبال خریدن پنجره های جدید دوجداره یا پنجره های سه جداره برای خانه خود هستید، و همچنان می بینید که شرکت های مختلف در مورد آلومینیوم و یو پی وی سی صحبت می کنند؟ همیشه کاملاً مشخص نیست که تفاوت آن چیست؟ خوب، به همین دلیل ما این مقاله را گردآوری کرده ایم تا مزایای هر نوع پنجره را برای کمک به شما در انتخاب آگاهانه بیان کنیم.

مزایای پنجره‌های یو پی وی سی چه هستند؟


در اینجا به صورت خلاصه و موردی چندی از مزایای پنجره های یو پی وی سی آورده ایم، اما برای شما در مقاله ای به صورت مفصل به آن پرداخته ایم:

 • پنجره‌های uPVC، نگهداری و تمیز کردن آنها بسیار آسان است – فقط با کشیدن پارچه مرطوب، می توان آنها را مانند روز اول تمیز کرد.
 • uPVC یک ماده طبیعی گرم است و فریم‌های چند لایه uPVC برای عایق بندی عالی هستند و به شما کمک می کنند تا در طول زمستان قبض‌های خود را کم کنید. پنجره‌های ساخته شده با uPVC معمولاً عایق های حرارتی بهتری نسبت به آلومینیوم هستند.
 • uPVC یک ماده سبک است که باعث می شود پنجره uPVC دو جداره یا سه جداره را سریع و آسان نصب کنند.
 • uPVC می تواند در شرایط عالی تا 20 سال دوام داشته باشد ، به این معنی که سرمایه گذاری شما ماندگار خواهد بود. آنها همچنین در طول عمر خود به هیچ وجه رنگ و شکل خود را از دست نمی دهند.
 • در ایران، ما لمینت به رنگ چوب را ارائه می دهیم بدین معنی که پنجره‌ی شما بدون هزینه های بالا می تواند زیبا به نظر برسد. لمینت‌های رنگی متنوعی نیز وجود دارد.
 • ما تمام پنجره‌های uPVC ما را به مدت 10 سال تضمین می کنیم – آنها پوسیده نخواهند شد ، آنها پوسته پوسته نمی‌شوند، و شکل خود را از دست نمی‌دهند.

مزایای پنجره‌های آلومینیومی چیست؟


همه آنچه باعث می شود پنجره‌ uPVC بسیار درخشان به نظر برسد، اینطور نیست؟ خب، همچنین پنجره های آلومینیومی مزایای منحصر به فردی دارند که ارزش دانستن را دارند:

 • گرایش به آلومینیوم از uPVC قوی تر است. بدین معنی که پنجره‌های آلومینیومی به دلیل استحکام فریم ها می توانند از ظاهر باریک تر و سطح شیشه ای بزرگتر برخوردار شوند. به همین دلیل، آنها در ساختمان های تجاری و عمومی مانند مدارس، ادارات و ساختمان های دولتی بسیار محبوب هستند. اگر به دنبال یک طراحی بخصوص بزرگ هستید، می تواند برای خانه مسکونی نیز مزیت خوبی باشد.
 • آلومینیوم با روکش پودری بسیار بادوام است ، به این معنی که اگر از آلومینیوم استفاده کنید برای مدت زمان بسیار طولانی دوام خواهد داشت. پنجره های آلومینیومی می توانند تا 20 سال دوام داشته باشند.
 • پنجره های آلومینیومی نیز سازگار با محیط زیست هستند. آلومینیوم به طور نامحدود قابل بازیافت است – هنگامی که آن را بازیافت می کنید، آلومینیوم جدید با کیفیت بسیار بالایی ایجاد می‌کند و این فرایند تنها 5 درصد از انرژی مورد نیاز برای ایجاد فلز اولیه را به کار می برد.
 • آلومینیوم از قابلیت انعطاف پذیری بیشتری نسبت به uPVC برخوردار است – طیف وسیعی از رنگ های شگفت‌انگیز (از جمله رنگ های دوتایی) موجود است.
 • پنجره های آلومینیومی به گونه ای طراحی شده اند که در بعضی از شرایط بسیار شدید مقاومت می کنند و آزمایشات در گروه‌های قوی قرار می گیرند.

فرق پنجره‌های آلومینیومی و Upvc چیست؟

خب! حالا شما مختار هستید. هر دو گزینه مزایای بسیار خوبی دارند ، اما اینکه آیا آنها مناسب شما هستند بستگی به نیازهای منحصر به فرد شما دارد. اکنون با پنجره گلدوین در تماس باشید و ما یک مشاوره خواهیم کرد که در آن با شما تمام گزینه های موجود را بررسی می‌کنیم.

استعلام قیمت پنجره دوجداره یو پی وی سی و آلومینیوم :

مطلب آموزنده بود؟

به مطلب امتیاز دهید

میانگین / 5. تعداد امتیازات:

اولین کسی باشید که رای می‌دهد!